foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa w Nowym Borku - Wita :-)

W dniu 30 maja 2019 roku przedstawiciele naszej szkoły : Mateusz Obirek kl.4, Kacper Szpunar kl.5 i Liwia Słowikkl.6 wzięli udział w gminnym konkursie matematycznym w Szkole Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Lecce. W konkursie brali udział uczniowie klas od 4 do 6 ze wszystkich szkół podstawowych w naszej gminie. Uczniowie rozwiązywali test z zadaniami wymagającymi również wiedzy wykraczającej poza tą zdobywaną na lekcjach matematyki. Czas jaki uczestnicy mieli na rozwiązanie testu to 60 minut, okazało się jednak, że kto szybszy ten lepszy. O zdobyciu miejsca na podium w kilku przypadkach decydowały minuty, tak również było w przypadku naszych reprezentantów. Z nagrodą za II miejsce wrócił Mateusz Obirek – serdecznie gratulujemy. Gratulacje należą się również pozostałej dwójce Kacprowi i Liwii, gdyż niewiele im zabrakło by być jednymi z najlepszych w gminie.

Przydatne linki

1 gł

 Urząd Miejski w Błażowej

 

logo UM

 Kuratorium Oświaty 
w Rzeszowie

Kuratorium Oświaty w Rzeszowie

 Okręgowa Komisja 

Egzaminacyjna w Krakowie

indeksoke

Ministerstwo Edukacji Narodowej

imagesmen

Kontakt

36 - 030 Błażowa

Nowy Borek 331

tel./fax. 17 22 98 235

e - mail: spnborek@gmail.com

Projekty

mFundacja mass logotyp ikona sowa rgb 1

działaj lokalnie

 

pobrane

Nasze osiągnięcia

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa w Nowym Borku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

Copyright © 2020 spnborek.pl Rights Reserved.