foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa w Nowym Borku - Wita :-)

jp1

Uczniowie naszej szkoły i w tym roku bardzo chętnie odpowiedzieli na zaproszenie Szkoły Podstawowej z Piątkowej. We wtorek 22 października 2019 r. wzięliśmy udział w Gminnym Konkursie ,,Wiedzy o świętym Janie Pawle II" oraz w Konkursie Recytatorskim ,,Polska Liryka Religijna".

Konkurs rozgrywany był z pomocą aplikacji Kahoot, która wymagała od uczestników nie tylko poprawnych odpowiedzi, ale także liczyła szybkość odpowiadania na zadane pytania. Najlepsi w całej gminie okazali się uczniowie naszej szkoły zajmując I miejsce! W zwycięskim składzie znaleźli się uczniowie kl. VII: Hubert Kociubiński, Zuzanna Kociubińska i Liwia Słowik, a opiekował się nimi ks. Mariusz Niemiec.

jp4

jp

Piękną recytacją wiersza wykazał się uczeń kl. II Szymon Rożek zajmując także I miejsce! W przygotowaniu utworu pt. „Św. Jan Paweł II” pomogła mu p. Iwona Pociask.

jp2

Cieszymy się z tak wielkiego sukcesu i życzymy kolejnych wygranych!

 

Przydatne linki

1 gł

 Urząd Miejski w Błażowej

 

logo UM

 Kuratorium Oświaty 
w Rzeszowie

Kuratorium Oświaty w Rzeszowie

 Okręgowa Komisja 

Egzaminacyjna w Krakowie

indeksoke

Ministerstwo Edukacji Narodowej

imagesmen

Kontakt

36 - 030 Błażowa

Nowy Borek 331

tel./fax. 17 22 98 235

e - mail: spnborek@gmail.com

Projekty

mFundacja mass logotyp ikona sowa rgb 1

działaj lokalnie

 

pobrane

Nasze osiągnięcia

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa w Nowym Borku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

Copyright © 2020 spnborek.pl Rights Reserved.