foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa w Nowym Borku - Wita :-)

galeria prac

galeria prac 2

galeria prac 3

Konkurs pn. „Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa” organizowany jest w naszej szkole corocznie tuż przed świętami Bożego Narodzenia. W tym roku rozszerzyliśmy zasięg z gminnego na rejonowy i zaprosiliśmy do udziału szkoły z terenu Doliny Strugu.
Na tegoroczny konkurs wpłynęło 167 prac. W dniu 11 grudnia 2019 roku komisja konkursowa wybrała najładniejsze kartki świąteczne. Przyznała 29 nagród, 1 nagrodę za tekst życzeń i 20 wyróżnień. Prace oceniano w trzech kategoriach: najmłodszej – klasy 0- II, młodszej – klasy III – V, starszej – klasy VI– VIII. W wyborze prac zwrócono uwagę na oryginalność podejścia do tematu, samodzielność wykonania oraz ciekawą technikę plastyczną. Prace nagrodzone znalazły się na wystawie pokonkursowej i zdobią naszą szkołę. Na tą okoliczność został wydany pamiątkowy folder.

gala konkursu przemówienie pani dyrektor
W dniu 17 grudnia 2019 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta gala połączona z wręczeniem nagród laureatom konkursu.
Przybyli na nią nagrodzeni uczniowie z jedenastu szkół podstawowych i dwóch przedszkoli z terenu Doliny Strugu: SP Błażowa, SP Błażowa Dolna, SP Futoma, SP Białka, SP Lecka, SP Kąkolówka, SP Piątkowa, SP Nowy Borek, SP Szklary, SP Borek Stary, SP Tyczyn oraz Przedszkole Publiczne w Błażowej i Filia w Kąkolówce.

Jasełka kl.V

grupa kolędnicza z kl.VII


Na początku zgromadzonych gości powitała pani dyrektor Jolanta Szczepan. W świąteczny nastrój wprowadziły nas jasełka pn. „Pójdźmy wszyscy do stajenki” przygotowane przez uczniów kl.V pod kierunkiem p. Agnieszki Pietruchy. Po wystąpieniu przewodniczącej komisji konkursowej p. Małogorzaty Kusz odbyło się wręczenie nagród i dyplomów. Następnie spotkanie rozweseliła grupa kolędnicza z klasy VII przygotowana pod kierunkiem p. Bożeny Hańczyk. Na koniec pani dyrektor podziękowała wszystkim zgromadzonym i złożyła życzenia świąteczne. Podczas wspólnej biesiady przy słodkim poczęstunku nie brakowało oklasków, panował radosny, świąteczny klimat.
Składam podziękowania pani dyrektor Jolancie Szczepan oraz nauczycielom naszej szkoły zaangażowanym w realizację zadań konkursu. Radzie Rodziców za przygotowanie poczęstunku.
Dziękujemy sponsorom: Urzędowi Miejskiemu w Błażowej, Bankowi Spółdzielczemu w Błażowej, Gminnej Spółdzielni Handlowo – Produkcyjnej w Błażowej za okazane wsparcie naszego konkursu.
Wszystkim życzymy dobrego Nowego Roku 2020 obfitującego w zdrowie i pomyślność.

zgromadzeni goście w SP Nowy Borek

Przydatne linki

1 gł

 Urząd Miejski w Błażowej

 

logo UM

 Kuratorium Oświaty 
w Rzeszowie

Kuratorium Oświaty w Rzeszowie

 Okręgowa Komisja 

Egzaminacyjna w Krakowie

indeksoke

Ministerstwo Edukacji Narodowej

imagesmen

Kontakt

36 - 030 Błażowa

Nowy Borek 331

tel./fax. 17 22 98 235

e - mail: spnborek@gmail.com

Projekty

mFundacja mass logotyp ikona sowa rgb 1

działaj lokalnie

 

pobrane

Nasze osiągnięcia

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa w Nowym Borku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

Copyright © 2020 spnborek.pl Rights Reserved.